Menu

NAJRÝCHLEJŠÍ LAMINOVACÍ SYSTÉM NA SVETE

laminatorI frontquick
 

Je to zábava -  laminovať TURBO rýchlosťou

OKAMŽITÝ ŠTART + TURBO RÝCHLOSŤ

Nový pouchjetl® pro II laminuje bleskovou rýchlosťou v rekordnom čase. Je pripravený k štartu za 55 sekúnd a zalaminuje 10 dokumentov* za menej ako 1 minútu (A4 smartpouch, turbo)

Pouchjetl® pro II je vybavený extrémne výkonným a spoľahlivým osemvalcovým systémom. 4 podávacie a 4 kremenné zapekacie valce garantujú bleskovo rýchlu lamináciu vo vynikajúcej kvalite.

 

Rýchlosť laminovania

(80g, A4 kopírovací papír) 

Stupeň

turbo 2.000 mm/cca 10 dokumentov*/min
medi 1.620 mm/cca 8 dokumentov*/min
maxi 900 mm/cca 4 dokumentov*/min

*Počet dokumentov zodpovedá použitiu laminovacích káps swedex smartpouch A4 kalkulovaný pri kontinuálnom laminovaní.smart

Laminovací systém s komunikačným talentom

Swedex vyvinul laminovací systém, ktorý splňuje všetky očakávania: vysoký komfort obsluhy, jednoduché ovládanie a maximálnu možnú rýchlosť.

Pod novým elegantným krytom zariadenia pouchjetl®pro II sa nachádzajú inovačné technológie.

Kľúčovou schopnosťou je unikátna komunikačná funkcia SMARTPILOT, ktorá kompletne prevezme riadenie laminovacieho procesu. Automaticky rozpozná typ vloženej laminovacej kapsy smartpouch a rozhodne, akou rýchlosťou a teplotou bude najlepšie spracovávaná.

Pouchjetl® pro II v kombinácii s laminovacími kapsami Swedex smartpouch tvoria dokonalý celok pre najrýchlejšie laminovanie na svete!

8sec

Automatická identifikácia materiálu 

Automatické nastavenie teploty 

Automatické nastavenie rýchlosti 

 

CHCEM LAMINÁTOR NA VYSKÚŠANIE ZADARMO

 

 

 

| admin

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×